İçerde 22. Bölüm Fragmanı izle (20 Şubat 2017)

İçerde 22. Bölüm Fragmanı izle (20 Şubat 2017)


İçerde Yeni Bölüm Fragmanı izle

İçerde’nin yeni bölümünde Sarp Polis Akademisi’nde okumaktadır, aynı akademideki Mert Sarp’ın kardeşidir, fakat ikilinin bundan haberi yoktur.

Sarp okulda mezun olmasına bir hafta kala okuldan atılır, mezuniyet günü öfkesine hakim olamaz ve okula giderek Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf’a silah çeker. Sarp hemen yakalanır ve hapse atılır.

Sarp yeni bir dünyaya adım atmıştır. Onun bu yeni dünyada en büyük düşmanı ise öz kardeşi Mert olacaktır. İkilinin yolları öte yandan Melek ile de kesişir. Melek yıllar önce Mert’e yardım ederken şimdi de Sarp’a yardım edecektir.

Merak edilenler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalınız.

Ekranların yeni dizisi İçerde Pazartesi akşamı izleyici ile buluşacak. Dizide Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli başrolü paylaşırken dizide ayrıca Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Damla Colbay ve Mustafa Uğurlu da rol alıyor.

İçerde dizisinin yapım şirketi Ay Yapım olurken yapımcı da Kerem Çatay oldu. İçerde dizisinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar üstleniyor, dizinin senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu yazıyor. İçerde dizisinin senaryosu 2006 yılında vizyona giren ve başrolde Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson ve Matt Damon’un yer aldığı Köstebek adlı sinema filminden uyarlanıyor.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalınız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir